DEHA PATENT

Gücünü bilgi birikiminden ve genç vizyonundan alan firmamızın temel amacı, öncelikle toplumu sınai hakların önemi konusunda bilinçlendirerek, ülkemizin katma değerini yükseltmektir. Bu hedefe giden yolda, sınai mülkiyet haklarının (marka, patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaretler, entegre devre topografyaları) etkin bir şekilde korunması, gerektiğinde hukuki işlemlere başvurmak, firmaların ticari hayatlarının güçlü bir şekilde devamını sağlamaktır.

Deha Patent, Ulusal ve uluslar arası fikri ve sınai mülkiyet haklarının ;

Konularında, Türk Patent Enstitüsü resmi vekili olan alanında uzman patent ve marka vekilleri, sınai mülkiyet hukuku alanında uzmanlaşmış hukukçuları, uluslar arası işlemlerde uzman çalışanları ile tüm ulusal ve uluslar arası işletmelere hizmet vermektedir.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı?

Size en kısa sürede yardımcı olabilmemiz için ilgilendiğiniz ürünü ve iletişim bilgilerinizi bırakın. Biz sizi arayalım.

Logo Footer
Deha Patent olarak sizlere marka tescili ve patent konularında yardımcı oluyoruz. Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.
ÜSTE ÇIK
1
dehapatent.com Whatsapp iletişim sistemine hoşgeldiniz. Bu sistem üzerinden direkt iletişime geçebilirsiniz.